Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 
ДОБРОГО ДНЯ

 

Інформаційно-методичний центр (ІМЦ)

        

         Основним завданням Інформаційно-методичного центру БДТ є стратегічна розробка програм і проектів позакласної та позашкільної роботи в районі та надання практичної допомоги освітянам району в їх організації на місцях та залучення до участі в них батьків школярів.

         В першу чергу це Програми:

  • v «Зумій сказати «НІ» спокусам, щоб гідності людської не втрачати»,
  • v «Здорове дозвілля - невід'ємна складова здорового способу життя»,
  • v «Батьківська педагогіка» (спільна Програма з Національним інститутом соціальної та політичної психології АПН України),
  • v «Мій рід - мій оберег»,
  • v «Поділ і ми»
  • v «Грайлики на Подолі».

        

         Серед інноваційних форм, що з'явилися під час реалізації Програм,  поряд з предметними Тижнями Знань, традиційним стало проведення «Тижня здорового дозвілля в школах», «Тижня молодших школярів», свят «Вас вітають новорічні персонажі», «Посміхнемось разом».

В інформаційно-методичному центрі БДТ знаходиться велике зібрання практичних матеріалів та методичних рекомендацій на допомогу заступникам директорів з виховної роботи, педагогам-організаторам, класним керівникам, вихователям груп подовженого дня.

Щомісяця ІМЦ організує семінари, майстер-класи, в яких можуть брати участь не тільки зазначені категорії, але й усі бажаючі освітяни міста, а надає індивідуальні та групові консультації.

         Досвід роботи ІМЦ досить часто висвітлюється на шпальтах газет і журналів та презентується на Міських конференціях, виставках, семінарах.

Так, апробовані Програми «Поверніть Гру дитинству», «Традиційна Гра, як один із рятівних кругів від електронно-комп'ютерної залежності дітей», завдяки щорічній участі у Всеукраїнській виставці «Освіта України» та Міжнародних і Міських конференціях,  в журналах «Позашкілля», наукових виданнях «Простір арт-терапії», газеті «Я сам(а)», організації відкритих творчих майстерень по грі знайшли прихильників не тільки у школах району,  і далеко за його межами.

         Завдяки спільному творчому партнерству з науковцями Національного інституту соціальної та політичної психології АПН України, ІМЦ одним з перших в Україні взяв участь у Національній програмі «Впровадження медіа-культури і медіа-освіти в Україну» і  саме цій соціально важливій темі були присвячені в цьому році щомісячні «Батьківські толоки».

 

 

 

 

 

Нет фотографий