Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

Відпочинок дітей у шкільних таборах Подільського району

 

У вихованців основного складу Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» вже стало доброю традицією в першій місяць літа пропагувати ігрову культуру серед дітей, які відпочивають у пришкільних оздоровчих таборах. 

          

Цього червня в таборі «Ромашка», що функціонує в СЗШ # 6, юні ігротехнікі двічі на тиждень радо зустрічають дітей в «Ігровій вітальні», де знайомлять їх з традиційними та настільними іграми.   


    Вихованці молодшої групи Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» під керівництвом Ірини Хортової- Мельчинської взяли участь в проведенні майстер-класів «Виготовлення вітальної листівки в техніці декупаж» для дітей, які відпочивають у пришкільному таборі «Ромашка» (ЗЗСО # 6).

                                          


Було дуже приємно спостерігати за тим, як, полишивши свої мобільні телефони, діти з задоволенням поринули в процес творчості: відкриваючи в собі нові можливості, з кожною хвилиною майстер-класу вони становилися більш впевненими в собі та переповнювалися радістю за успіхи своїх друзів.
Дякуємо вихователям І та V загонів за активну допомогу.

 


     У CШ № 3 у літньому таорі  працює гурток "Орігамі", керівником є наш педагог  - Нана Кардава. Діти із задоволенням створбюють різні моделі тварин, розвивають творче мислення та мілку моторику рук за допомогою паперу та під керівництвом досвідченого педагога.

 


 

                           

 


 

     У СШ № 17 педагоги колективу "Колібрі" Маслова Людмила та Подпалова Інна проводять уроки хорографії для учнів даного закладу, навчаючи їх правильній поставі та основним елементам гімнастики.

             

 
День захисту дітей - яскравий концерт вихованців на сцені

 

День захисту дітей весело та яскраво пройшов на подвір'ї Будинку дитячої творчості Подільського району під назвою #"Мирний квартал" та в рамках проекту #'Голос жінки має силу".

   

 

Педагоги закладу підготували для глядачів концертну програму де виступили колективи "Співаночка", "Колібрі", "Шанс", "АБВ плюс" , "Віват, Поділ".

                               

 

Всі бажаючі взяли участь у майстер-класах із орігамі, витинанки, плетіння браслетів та малюнку.
Також діти натхненно малювали крейдою на асфальті своє бачення слова "Щастя"

та гралися із аніматорами.    

 

                                           

 
     Прем'єра  вистави «Тінь» від театральної студії «Kolesiko»

 

  

 

     Яскрава подія травня - прем'єра  вистави Дитячої театральної студії «Kolesiko» (керівник студії Грунічева Марія Юріївна) за мотивами Є. Шварца «Тінь» у Будинку дитячої творчості . Яскраво і емоційно, додає шарму дивовижна хореографія,яка символічно,як на мене,показує реакцію суспільства на добро і підлу зраду, на гідність і зло, підступність тощо. Молодці - вам вдається зачарувати і впливати на глядачів!!!

 

                                      Дякуємо і бажаємо приємного літнього відпочинку.    

 

 
Відкритий урок хореографії  Народного хореографічного ансамблю "Юність"

  

Відкритий урок хореографії 30 травня у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, проведений педагогами Народного хореографічного ансамблю "Юність" (керівник - заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, М. Каплун) - це море емоцій і чудових вражень від талановитих дітей. Головне завдання педагогів - помітити і розкрити талант вихованців.

Вітаємо дітей і педагогів з успішним закінченням навчального року і бажаємо приємного літнього відпочинку!    

 
Відкриття виставки "Весільна Україна"

 

 

25 травня  відбулося відкриття виставки "Весільна Україна" у "Мануфактурі", авторами якої є етнографки, колекціонерки, художниці Світлана Вавілова та Оксана Ягодка, педагогів Будинку дитячої творочст Подільського району м. Києва. 

  

Майстрині зібрали прекрасну колекцію весільних строїв та чудово і вдало доповнили експозицію українськими прикрасами, живописом, інсталяцією весільного столу. Запрошуємо відвідати виставку,

яка проходить в арт-просторі "Дерево життя" та триватиме по 7 липня 2019р.    

 

 
 Свято у Школі організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» 

   

     27 травня керівник Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» Ірина Хортова-Мельчинська привітала вихованців підготовчої групи першого року навчання та вихованців основної групи (2-6 рік навчання) з закінченням навчального року та від імені директора Будинку дитячої творчості вручила нагороди: за високі творчі досягнення Грамотами були відзначені Федорченко Дарина, Яковенко Влад, Кудряшова Софія, Корольова Вероніка, Ілляшевич Мирослава, Степанчук Діана, Кросенко Дар'я;

          

за особистий внесок в поширення ігрової культури Почесними Грамотами були відзначені Метельський Олексій та Яківець Владислав.Випускник Метельський  Олексій - отримав Довідку про закінчення навчання. А Ілляшевич Мирослави - саме вона перемогла за річним рейтингом - одержала пам'ятну статуетку «Зірка-2019».    

 
 Дитячий театр бардівської пісні "На Подолі"

 

  

 

Керівник Олена Лисенко, провела підсумковий концерт разом із вихованців дитячого театру. Діти і глядачі виконували бардівські пісні Олександра Галича, Андрія Макаревича, Булата Окуджави, та авторські пісні самих дітей. Концерт вийшов творчим та натхненним.

 
"Ігрова вітальня" від  Школи організаторів дозвілл "Святосвіт"

 

    

Ось і настав той день, коли ми презентували учням початкових класів СЗШ #6 наші нові програми. 
* "Ігрова вітальня" (Грабінська Віка, Чимчикайло Аня, Жук Маргарита, Река Женя, Задорожній Саша, Пироженко Діма, Скидан Даша, Сцібан Міра, Павлик Саша);
** "Котячі поради" (Корольова Вероніка, Кудряшова Софія, Ілляшевич Мирослава, Кросенко Даша, Бондаренко Юлія);

   

 

"Канікули Кузі" ( Федорченко Даша, Яковенко Влад, Яківець Влад, Гуляєва Даша, Скуз Максим).

Ведучі свята - Степанчук Діана, Кисельова Наташа.
Звукове оформлення - Метельський Льоша.

Глядачі у захваті, а ми провели підсумкову практичну зустріч. 

Дякуючи звуковому оформленню, яке забезпечив Метельський Олексій, свято пройшло весело та динамічно. 
Щиро дякуємо адміністрації СЗШ # 6 за співпрацю. 

Участь у "Прес-весні на Дніпрових схилах"

Із 17 по 19  травня гурток журналістики "Лідери Подолу" взяв  участь у Pochayna Event Hall де відбулась урочиста церемонія нагородження переможців XVІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах. 

 
Тема «Прес-Весни»-2019: «Брендинг моєї країни - брендинг моєї родини». Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі - журналісти-практики провідних засобів масової комунікації України, науковці та практики столичних закладів вищої освіти. Фестиваль-конкурс традиційно проходить під час святкування Днів Європи та напередодні 85-річного ювілею Київський Палац дітей та юнацтва.

У 2019 році до Києва завітали конкурсанти з 7 країн світу та 17 регіонів України, що надіслали майже 2800 робіт. У рамках програми вони візьмуть участь у воркшопах, зустрічах та майстер-класах.

  

Заключний день Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весни на Дніпрових схилах" пройшов для вихованців гуртка "Журналістики" насичено. 
Слухали практичні поради: "Лайфхаки для роботи із інформацією" Віталія Голубєва, розглядали, як влаштований фотоапарат "Робота у кадрі" від Ярослава Голубчика, переймали досвід як стати "Успішним відеоблогером" та знімати "Смартфонне кіно". Знайомилися із колегами з різних областей - Сєвєродонецька та Бердянська.

             

Дякуємо за організацію #Прес-весни на Дніпрових схилах"
Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Іллюк Надію, Олесі Катрич та всім причетним до інформаційного заходу.

 

15 травня -   День вишиванки в Будинку дитячої творчості 


   
традиційно відбулася підсумкова нарада педагогів-організаторів ЗЗСО Подільського району: після обговорення нагальних питань Валентина Гарбуз провела чудову ігрову програму «Веселкова парасолька».

Cпілка учнів Подолу взяли  участь у проекті "Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі" у Національній спілці краєзнавців України

    

 

Київський вальс на Подолі

   

 

 

 

 
      "Святиня рідного краю" в Українському домі

 

   

      

 

     22 квітня в "Українському домі" у рамках проекту "Серце горлиці" (керівник, Олеся Доліна). пройшов благодійний захід для дітей з особливими освітніми потребами. Також підсумковою стала Всеукраїнська виставка "Святиня рідного краю" за підтримки Всеукраїнського фонду "Добро" та Міністерства освіти і науки України. Діти отримали Дипломи переможців, а від організаторів заходу - майстер-класи, інтерактивний спектакль, iгри та творчі завдання.    

     

 
   Музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім"

   

 

 18 квітня - Міжнародний день пам'ятників та історичних місць (День пам'яток історії та культури ). Сьогодні вперше Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва проводить музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім" за підтримки управління освіти та "Київського центру туризму, краєзнавства ". Фестиваль - чудове дійство як підсумок роботи Асоціації музеїв при закладах освіти Подільського району "Перспектива".

 

                   

 

     Музеї стали творчими лабораторіями з питань виховання у дітей якостей громадянина України, де створено життєтворчий простір для формування їх власної думки та щасливої долі. Багато нагороджених: ЗЗСО №№ 45,93,З,63, 124,68,Фінансовий ліцей, НРЦ №6, школа-інтернат № 5. А найвищі нагороди - Дипломи Гран-Прі у різних номінаціях отримали ЗЗСО 262, ШДС імені Русової та ЗДО 518.

 

                             

                         

                                  Вітаємо всіх нагороджених та бажаємо подальших успіхів!    

 19 квiтня батьки i дiти груп раннього розвитку "Сонечко"

Будинку дитячi творчостi Подiльського району м.Киeва вiдвiдали виставку

"Сонячний Великдень - 2019"

  

у Центрi Украiнськоi Культури та мистецтв. Всi отримали задоволення.

 

 

 
Звітний концерт-огляд номерів

 

  

 

17 квітня в Будинку дитячої творчості пройшов звітний концерт-огляд номерів творчих колективів

в рамках Першого районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси».

 

  

 

  

 

 
     Районний конкурс творчих  "Молодь обирає здоров'я"

 

        

   

        10 квітня у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва

відбувся районний конкурс творчих звітів та агітбригад "Молодь обирає здоров'я".

 

  

          Це було чудове і корисне дійство - калейдоскоп рекламних сюжетів

за перевагу здорового способу життя!

 

    

 

 

 
Арт-студія «Квітка-Подолянка»  на Фестивалі талантів в «Україні»

з  колекцію «Квіти та денім» 

 

  Арт-студія «Квітка-Подолянка» (керівник Митрошина Тамара) Будинку дитячої творчості Подільського району  6 квітня 2019 року на Фестивалі талантів в «Україні» представила колекцію «Квіти та денім» і посіли ІІ місце у номінації «Театри дитячої та юнацької моди».

 

  

Вітаємо учасників та керівника з успіхом та зичимо подальших творчих здобутків!

 Вперше «GREEN BALL PARTY» у нашому закладі

 

   

     30 березня  у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва відбувся бал «GREEN BALL PARTY» - чудова нагода відродження світських балів, які були популярними в минулому, а сьогодні знову цікаві і модні завдяки своїй доступності, елегантності і красі. Організатори чудового дійства - Будинок дитячої творчості та дитячий театр- студія «KOLESIKO». У програмі яскравого свята: майстер-класи з бальних танців, презентації творчих колективів, лотерея-розіграш, обрання Короля і Королеви - «First couple of the Green ball party» та багато іншого.

  

 

    У святі взяли участь творчі колективи м. Києва: дитячі театри - «Перевтілення», "Апріорі" , «Барвінок», ансамблі - «Співаночка», «Юність» , «Колібрі», арт-студія «Квітка-Подолянка», вихованці Ліцею імені Івана Богуна та інші.   

Хочеться особливо подякувати ідейним засновникам та організаторам Балу - Демчук Олені та Грунечевій Маріі, Ягодці Оксані та Хортовій-Мельчинській Ірині та багатьом нашим педагогам! Адже увесь тиждень у Будинку дитячої творчості активно кипіла робота, для того, щоб учасники та гості занурилися «GREEN BALL PARTY» в атмосферу свята.  Сподіваємося, подібне свято матиме продовження вже цієї осені!

  


Зразковий  Ансамбль "Шанс" привіз І місце із м. Ужгорода

 

     Із 22 по 24 березня Зразковий  Ансамбль "Шанс" взяв участь у VI Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості у місті Ужгород!

  


У конкурсі брали участь старша та середня група! Підтриму в проведенні конкурсу надав Національний Всеукраїнський союз Асоціації танцювального мистецтва та спорту ТМ "Планета мистецтва ". У Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості ансамбль "Шанс" отримав перше почесне місце,

та виступив на Гала - концерті!

Студенти-ювеліри на практиці у нашому закладі

     У березні  студенти ІІІ курсу ДПТНЗ "Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва м. Києва" плідно відпрацювали на базі Будинку дитячої творчості два тижні своєї практики.

   

     Для виконання практики були залучені завідуючі відділами, методисти, психолог, культорганізатор, керівники гуртків декоративно-прикладного напряму. Для проходження практики. інформаційно-методичний відділ надав можливість користуватися методичними матеріалами та документацією   

 

    В рамках діючого Педагогічного осередка закладу практикантам були організовані пізнавальні екскурсіі в культурні мистецькі центри та музеї міста Києва.

Фестиваль-конкурс «Грайлики збираються на Подолі»

імені О.А. Немежанської

  

     20 березня 2019 року в Будинку дитячої творчості відбувся яскравий захід -  Фестиваль-конкурс юних ігротехніків та дитячих ігрових програм «Грайлики збираються на Подолі» імені О.А. Немежанської. Три раунда фестивалю-конкурсу були неймовірно запальними і веселими. Обдаровані,щасливі діти в День щастя продемонстрували свою майстерність, а педагоги ділилися кращим досвідом з  організації змістовного дозвілля.

  

Культорганізатор І. Хортова-Мельчинська змогла зібрати  кращих ігротехніків міста Києва і міста Чернігова та запросила у журі професіоналів.

  

Діти і дорослі, журі та учасники  були у полоні її величності Гри! Наприкінці свята учасники відзначені  чудовими нагородами.

 Вітаємо всіх!   
 

Гала-концерт переможців «Подільські зірочки» 

  

  

     14 березня відбувся  Гала-концерт переможців  районного фестивалю-конкурсу різножанрового напрямку «Подільські зірочки» на базі ЗЗСО №93. Всі учасники фестивалю-конкурсу відзначені дипломами учасників фестивалю, переможці в кожній із номінацій: «інструментальний жанр», «вокал» та «хореографія» отримали нагороди.

  

Вітаємо і радіємо за вас, наші талановиті діти!

Дякуємо ЗЗСО №93 за гостинний прийом учасників Гала-концерту.

    

"Преса лідерів Подолу" взяли бронзу у Фіналі

 

  

Гурток "Преса лідерів Подолу" взяв участь і Фіналі Міського конкурсу Прес-бій редакторів.
І після вікторини, розробки та презентації газети у стилі "калейдоскоп", відповідей на каверзні питання колег із інших редакцій, ми стали переможцями.

   

"Преса лідерів Подолу" отримала ІІІ місце, пройшовши 3 півфінали.
Спасибі командній роботі моїм юним журналістам. І ще раз дякую організаторам чудового заходу: Оксана Гаврилюк та ЮН-ПРЕСУ від КПДЮ. Адже юні журналісти повірили в себе і хочуть брати нові вершини! 

Гурток рукоділля "М`яка іграшка" у фестивалі "Веремія"

 

  


 «Іспанська сюїта» для журі

 

                                                                       

12 березня  у рамках міського фестивалю-конкурсу дитячих творчих театральних колективів закладів освіти міста Києва «Срібне джерело» у Будинку дитячої творчості відбулася вистава театру-студії «KOLESIKO» (керівник Грунічева М.Ю) «Іспанська сюїта».    

Прем'єра в В Школі організаторів дозвілля

 

  

     В Школі організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» знов прем'єра. 
Сьогодні в СЗШ#6 презентували учням 3-4 класів ГПД пізнавально-ігрову програму «Масляна та Колодій запрошують зустрічати Весну». Гуртківці цього разу проявили себе спочатку як дослідники святкування останнього тижня перед Великим постом, потім випробували себе в якості Ведучих та провісників народного свята. 
Під час заходу юні глядачі не тільки дізналися про традиції святкування Масляного тижня в Україні, а й відмовившись на годину від гаджетів, весело та захопливо провели час.

   


А ще слід зазначити, що це була перша програма, в якій вихованці молодшої групи брали участь разом зі старшими "колегами".    

Родинне свято «Дивограйлики»

  

Комментировать » Комментариев (0)


Нет фотографий