Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

Великі права маленької дитини

26 листопада в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» та напередодні Всеукраїнського Тижня права педагоги ІМЦ Будинку дитячої творчості спільно з працівниками виховного відділу РУО традиційно провели інтерактивну гру «Великі права маленької дитини».
Цього разу гра відбулася на базі СЗШ# 6. В ній взяли участь команди 5-класників ЗЗСО ## 3, 6, 34, 63, 93, 193, 242, 257, 271, Школи-інтернату # 19, Фінансового ліцею.

 


Діти в ігровій формі, виконуючи різноманітні завдання на станціях квесту, познайомились зі статтями Конвенції ООН про права дитини. Вітаємо команду Школи-інтернату # 19, яка отримала найбільшу кількість балів та посіла 1 місце.
Дякуємо адміністрації СЗШ # 6 за надання приміщення та необхідного обладнання для проведення заходу.    

 
Від захоплення до професії

27 грудня вихованці гуртка «Майстерня рукоділля» (керівник гуртка Н. Куріцина) Будинку дитячої творчості Подільського району отримали Перше місце у Виставці-конкурсі

«Від захоплення до професії» у Київському вищому професійному училищі машинобудування та комп'ютерно-інтегрованих технологій. Вітаємо та зичимо подальших успіхів!    

              

 

 Триває підготовка вихованців Народного художнього колективу "Дитяча опера",

керівник Нехотяєва Н.М., до прем'єри Богеми” Джакомо Пуччіні,

яка  відбудеться у Національній опері України 14 і 16 листопада.

  
 Aрт-фестиваль"ВЕРЕМІЯ"

2 листопада у Київському Палаці дітей та юнацтва, відбувся арт-фестиваль"ВЕРЕМІЯ"- свято творчості, майстерності та краси!!!

  


Вихованки гуртка "Майстерня рукоділля" Харченко Марія, Коржик Софія, Ігнатенко Ангеліна та Ігнатенко Софія (керівник Куріцина Н.В) гідно представили свої роботи на арт- фестивалі!!!А також власноруч виготовили іграшки,які були передані діткам в інтернат!!!
Всі учасники арт - фестивалю отримали Подяки! Вітаємо дівчат та керівника гуртка Куріцину Наталію Володимирівну! Зичимо нових перемог, цікавих ідей і традиційно якісних робіт!!! Пишаємося вами!    

 

                                  
   Пермога на «Сузір’ї талантів в «Україні!»

 

  

2 листопада 2019 року пройшов відбірковий тур V-го Міського фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талантів в «Україні!»!

День був вдалим і насиченим!!! Яскравий злет дитячої майстерності демонстрували наші творчі і неординарні, креативні і професіональні – вихованки хореографічного ансамблю сучасного танцю "Злагода", (ІІ місце у номінації: хореографія), вихованка Зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Співаночка" Галецька Аля (І місце у номінації: вокал)та вихованці гуртка театр Бардівської пісні"На Подолі!"

Лисенко Валерія та Ачкасов Нікіта (І місце у номінації: вокал)!!!
Щиро вітаємо з приголомшливими результатами!!! Ми пишаємося нашими колегами та вихованцями!!!

 

                                                                                          
                                                                                    ПЕРШЕ місце за "Квінту відчуттів"

                                               

 2 листопада  Дитячий театр студія KOLESIKO при дитячому будинку творчості Подільського району,

брав участь у фестивалі  "ArtTalentFest-2019".

Музично-поетична композиція

"Квінта відчуттів " ПЕРШЕ МІСЦЕ!!!

Вітаємо дівчат з чудовою роботою і впевненою перемогою!!!!!

 

 

 

 
                    "Територія щасливого дитинства" презентувала нову програму!

 

Насичений емоціями концерт вихованців Будинку дитячої творчості пройшов під час креативного свята "Територія щасливого дитинства".
Родзинкою свята стало виконання авторської пісні про наш заклад від ансамблю ударних інструментів "Віват, Поділ". Дефіле Арт-групи "Квітка Подолянка" викликало захоплення жіночої аудиторії.

 

На подвір'ї працювали цікаві майстер-класи від педагогів, креативні фото-зони, цікаві ігри провели організатори дозвілля "Святосвіт" із дітьми. А яскраві та професійні номери вихованців Будинку дитячої творчості зібрали кілька сотень глядачів, які аплодували та підтримували молодь.    

 
Арт-студія "Квітка-подолянка" 

на відкритті виставки «Княгиня Ольга – мальована стрічка»

 

  

23 липня на першому ярусі Дзвіниці Національного Кииєво-Печерського історико-культурного заповідника відкрилася виставка - «Княгиня Ольга – мальована стрічка» творчого об’днання «Мисткині», присвячене 1031 річниці Хрещення Київської Русі. Дійство зробили оригінальним, додавши звуки стровинного інструменту "ліра", що викликало захоплення дорослих і дітей. 

Яскравий перформенс став можливим завдяки співпраці Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва та відділу музейно-освітньої роботи, адже створеного за історичною поемою Марії Морозенко «Княгиня Ольга»

ПІд час презентації графічного коміксу "Княгиня Ольга" за історичною поемою Марії Морозенко  у театралізованому дійстві разом із професійними акторами виступили вихованки гуртка "Текстильний дизайн" арт-студії "Квітка-подолянка" (керівник Мітрошимна Т.Г.) Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва.

  

Дівчата настільки увійшли в образ, передаючи атмосферу княгині Ольги мовою, пластикою та власноруч пошитими костюмами, що люди стояли затамувавши подих. 

     У даному мистецькому проекті, присвяченому княгині Ользі взяли участь 19 українських художниць різного віку. 
Вітаємо художниць із новим етапом "Мальованої стрічки", бажаємо подальших реалізованих творчо-мистецьких проектів, дружньої співпраці та нових презентацій у Києві та інших містах України.
На Міжнародному семінарі «Сучасна концепція позашкільної освіти»

   

     15 липня 2019 року представники педагогічного колективу Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва у Національному педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на Міжнародному семінарі «Сучасна концепція позашкільної освіти» на обговоренні актуальних питань розвитку позашкілля в Україні та світі. Під час семінару ми дізналися актуальні думки від представників  Офісу Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, працівники органів управлінь освітою, закладів позашкільної, загальної середньої, вищої освіти, вчені, ЗМІ, громадськість України і Республіки Польща

.  

 

 По завершенню заходу кожен учасник отримав Сертифікат від президента Міжнародної Асоціації позашкільної освіти Олени Биковської.    
Відпочинок дітей у шкільних таборах Подільського району

 

У вихованців основного складу Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» вже стало доброю традицією в першій місяць літа пропагувати ігрову культуру серед дітей, які відпочивають у пришкільних оздоровчих таборах. 

          

Цього червня в таборі «Ромашка», що функціонує в СЗШ # 6, юні ігротехнікі двічі на тиждень радо зустрічають дітей в «Ігровій вітальні», де знайомлять їх з традиційними та настільними іграми.   


    Вихованці молодшої групи Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» під керівництвом Ірини Хортової- Мельчинської взяли участь в проведенні майстер-класів «Виготовлення вітальної листівки в техніці декупаж» для дітей, які відпочивають у пришкільному таборі «Ромашка» (ЗЗСО # 6).

                                          


Було дуже приємно спостерігати за тим, як, полишивши свої мобільні телефони, діти з задоволенням поринули в процес творчості: відкриваючи в собі нові можливості, з кожною хвилиною майстер-класу вони становилися більш впевненими в собі та переповнювалися радістю за успіхи своїх друзів.
Дякуємо вихователям І та V загонів за активну допомогу.

 


     У CШ № 3 у літньому таорі  працює гурток "Орігамі", керівником є наш педагог  - Нана Кардава. Діти із задоволенням створбюють різні моделі тварин, розвивають творче мислення та мілку моторику рук за допомогою паперу та під керівництвом досвідченого педагога.

 


 

                           

 


 

     У СШ № 17 педагоги колективу "Колібрі" Маслова Людмила та Подпалова Інна проводять уроки хорографії для учнів даного закладу, навчаючи їх правильній поставі та основним елементам гімнастики.

             

 
День захисту дітей - яскравий концерт вихованців на сцені

 

День захисту дітей весело та яскраво пройшов на подвір'ї Будинку дитячої творчості Подільського району під назвою #"Мирний квартал" та в рамках проекту #'Голос жінки має силу".

   

 

Педагоги закладу підготували для глядачів концертну програму де виступили колективи "Співаночка", "Колібрі", "Шанс", "АБВ плюс" , "Віват, Поділ".

                               

 

Всі бажаючі взяли участь у майстер-класах із орігамі, витинанки, плетіння браслетів та малюнку.
Також діти натхненно малювали крейдою на асфальті своє бачення слова "Щастя"

та гралися із аніматорами.    

 

                                           

 
     Прем'єра  вистави «Тінь» від театральної студії «Kolesiko»

 

  

 

     Яскрава подія травня - прем'єра  вистави Дитячої театральної студії «Kolesiko» (керівник студії Грунічева Марія Юріївна) за мотивами Є. Шварца «Тінь» у Будинку дитячої творчості . Яскраво і емоційно, додає шарму дивовижна хореографія,яка символічно,як на мене,показує реакцію суспільства на добро і підлу зраду, на гідність і зло, підступність тощо. Молодці - вам вдається зачарувати і впливати на глядачів!!!

 

                                      Дякуємо і бажаємо приємного літнього відпочинку.    

 

 
Відкритий урок хореографії  Народного хореографічного ансамблю "Юність"

  

Відкритий урок хореографії 30 травня у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, проведений педагогами Народного хореографічного ансамблю "Юність" (керівник - заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, М. Каплун) - це море емоцій і чудових вражень від талановитих дітей. Головне завдання педагогів - помітити і розкрити талант вихованців.

Вітаємо дітей і педагогів з успішним закінченням навчального року і бажаємо приємного літнього відпочинку!    

 
Відкриття виставки "Весільна Україна"

 

 

25 травня  відбулося відкриття виставки "Весільна Україна" у "Мануфактурі", авторами якої є етнографки, колекціонерки, художниці Світлана Вавілова та Оксана Ягодка, педагогів Будинку дитячої творочст Подільського району м. Києва. 

  

Майстрині зібрали прекрасну колекцію весільних строїв та чудово і вдало доповнили експозицію українськими прикрасами, живописом, інсталяцією весільного столу. Запрошуємо відвідати виставку,

яка проходить в арт-просторі "Дерево життя" та триватиме по 7 липня 2019р.    

 

 
 Свято у Школі організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» 

   

     27 травня керівник Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» Ірина Хортова-Мельчинська привітала вихованців підготовчої групи першого року навчання та вихованців основної групи (2-6 рік навчання) з закінченням навчального року та від імені директора Будинку дитячої творчості вручила нагороди: за високі творчі досягнення Грамотами були відзначені Федорченко Дарина, Яковенко Влад, Кудряшова Софія, Корольова Вероніка, Ілляшевич Мирослава, Степанчук Діана, Кросенко Дар'я;

          

за особистий внесок в поширення ігрової культури Почесними Грамотами були відзначені Метельський Олексій та Яківець Владислав.Випускник Метельський  Олексій - отримав Довідку про закінчення навчання. А Ілляшевич Мирослави - саме вона перемогла за річним рейтингом - одержала пам'ятну статуетку «Зірка-2019».    

 
 Дитячий театр бардівської пісні "На Подолі"

 

  

 

Керівник Олена Лисенко, провела підсумковий концерт разом із вихованців дитячого театру. Діти і глядачі виконували бардівські пісні Олександра Галича, Андрія Макаревича, Булата Окуджави, та авторські пісні самих дітей. Концерт вийшов творчим та натхненним.

 
"Ігрова вітальня" від  Школи організаторів дозвілл "Святосвіт"

 

    

Ось і настав той день, коли ми презентували учням початкових класів СЗШ #6 наші нові програми. 
* "Ігрова вітальня" (Грабінська Віка, Чимчикайло Аня, Жук Маргарита, Река Женя, Задорожній Саша, Пироженко Діма, Скидан Даша, Сцібан Міра, Павлик Саша);
** "Котячі поради" (Корольова Вероніка, Кудряшова Софія, Ілляшевич Мирослава, Кросенко Даша, Бондаренко Юлія);

   

 

"Канікули Кузі" ( Федорченко Даша, Яковенко Влад, Яківець Влад, Гуляєва Даша, Скуз Максим).

Ведучі свята - Степанчук Діана, Кисельова Наташа.
Звукове оформлення - Метельський Льоша.

Глядачі у захваті, а ми провели підсумкову практичну зустріч. 

Дякуючи звуковому оформленню, яке забезпечив Метельський Олексій, свято пройшло весело та динамічно. 
Щиро дякуємо адміністрації СЗШ # 6 за співпрацю. 
 
 Участь у "Прес-весні на Дніпрових схилах"

Із 17 по 19  травня гурток журналістики "Лідери Подолу" взяв  участь у Pochayna Event Hall де відбулась урочиста церемонія нагородження переможців XVІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-Весна на Дніпрових схилах. 

 
Тема «Прес-Весни»-2019: «Брендинг моєї країни - брендинг моєї родини». Творчі роботи юних медійників оцінювало професійне журі - журналісти-практики провідних засобів масової комунікації України, науковці та практики столичних закладів вищої освіти. Фестиваль-конкурс традиційно проходить під час святкування Днів Європи та напередодні 85-річного ювілею Київський Палац дітей та юнацтва.

У 2019 році до Києва завітали конкурсанти з 7 країн світу та 17 регіонів України, що надіслали майже 2800 робіт. У рамках програми вони візьмуть участь у воркшопах, зустрічах та майстер-класах.

  

Заключний день Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весни на Дніпрових схилах" пройшов для вихованців гуртка "Журналістики" насичено. 
Слухали практичні поради: "Лайфхаки для роботи із інформацією" Віталія Голубєва, розглядали, як влаштований фотоапарат "Робота у кадрі" від Ярослава Голубчика, переймали досвід як стати "Успішним відеоблогером" та знімати "Смартфонне кіно". Знайомилися із колегами з різних областей - Сєвєродонецька та Бердянська.

             

Дякуємо за організацію #Прес-весни на Дніпрових схилах"
Інформаційно-творче агентство "ЮН-ПРЕС" Іллюк Надію, Олесі Катрич та всім причетним до інформаційного заходу.

 

 
15 травня -   День вишиванки в Будинку дитячої творчості 

 

   
традиційно відбулася підсумкова нарада педагогів-організаторів ЗЗСО Подільського району: після обговорення нагальних питань Валентина Гарбуз провела чудову ігрову програму «Веселкова парасолька».

Cпілка учнів Подолу взяли  участь у проекті "Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі" у Національній спілці краєзнавців України

    

 

 
Київський вальс на Подолі

   

 

 

 

 
      "Святиня рідного краю" в Українському домі

 

   

      

 

     22 квітня в "Українському домі" у рамках проекту "Серце горлиці" (керівник, Олеся Доліна). пройшов благодійний захід для дітей з особливими освітніми потребами. Також підсумковою стала Всеукраїнська виставка "Святиня рідного краю" за підтримки Всеукраїнського фонду "Добро" та Міністерства освіти і науки України. Діти отримали Дипломи переможців, а від організаторів заходу - майстер-класи, інтерактивний спектакль, iгри та творчі завдання.    

     

 
   Музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім"

   

 

 18 квітня - Міжнародний день пам'ятників та історичних місць (День пам'яток історії та культури ). Сьогодні вперше Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва проводить музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім" за підтримки управління освіти та "Київського центру туризму, краєзнавства ". Фестиваль - чудове дійство як підсумок роботи Асоціації музеїв при закладах освіти Подільського району "Перспектива".

 

                   

 

     Музеї стали творчими лабораторіями з питань виховання у дітей якостей громадянина України, де створено життєтворчий простір для формування їх власної думки та щасливої долі. Багато нагороджених: ЗЗСО №№ 45,93,З,63, 124,68,Фінансовий ліцей, НРЦ №6, школа-інтернат № 5. А найвищі нагороди - Дипломи Гран-Прі у різних номінаціях отримали ЗЗСО 262, ШДС імені Русової та ЗДО 518.

 

                             

                         

                                  Вітаємо всіх нагороджених та бажаємо подальших успіхів!    

 
 19 квiтня батьки i дiти груп раннього розвитку "Сонечко"

Будинку дитячi творчостi Подiльського району м.Киeва вiдвiдали виставку

"Сонячний Великдень - 2019"

  

у Центрi Украiнськоi Культури та мистецтв. Всi отримали задоволення.

 

 

 
Звітний концерт-огляд номерів

 

  

 

17 квітня в Будинку дитячої творчості пройшов звітний концерт-огляд номерів творчих колективів

в рамках Першого районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси».

 

  

 

  

 

 
     Районний конкурс творчих  "Молодь обирає здоров'я"

 

 

        

   

        10 квітня у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва

відбувся районний конкурс творчих звітів та агітбригад "Молодь обирає здоров'я".

 

  

          Це було чудове і корисне дійство - калейдоскоп рекламних сюжетів

за перевагу здорового способу життя!

 

    

 

 

 
Арт-студія «Квітка-Подолянка»  на Фестивалі талантів в «Україні»

з  колекцію «Квіти та денім» 

 

  Арт-студія «Квітка-Подолянка» (керівник Митрошина Тамара) Будинку дитячої творчості Подільського району  6 квітня 2019 року на Фестивалі талантів в «Україні» представила колекцію «Квіти та денім» і посіли ІІ місце у номінації «Театри дитячої та юнацької моди».

 

  

 

Комментировать » Комментариев (0)


Нет фотографий