Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

   Музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім"

   

 

 18 квітня - Міжнародний день пам'ятників та історичних місць (День пам'яток історії та культури ). Сьогодні вперше Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва проводить музейний фестиваль "Мій Поділ - мій рідний дім" за підтримки управління освіти та "Київського центру туризму, краєзнавства ". Фестиваль - чудове дійство як підсумок роботи Асоціації музеїв при закладах освіти Подільського району "Перспектива".

 

                   

 

     Музеї стали творчими лабораторіями з питань виховання у дітей якостей громадянина України, де створено життєтворчий простір для формування їх власної думки та щасливої долі. Багато нагороджених: ЗЗСО №№ 45,93,З,63, 124,68,Фінансовий ліцей, НРЦ №6, школа-інтернат № 5. А найвищі нагороди - Дипломи Гран-Прі у різних номінаціях отримали ЗЗСО 262, ШДС імені Русової та ЗДО 518.

 

                             

                         

                                  Вітаємо всіх нагороджених та бажаємо подальших успіхів!    


 
Звітний концерт-огляд номерів

 

  

 

17 квітня в Будинку дитячої творчості пройшов звітний концерт-огляд номерів творчих колективів

в рамках Першого районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Чисті роси».

 

  

 

  

 

 
     Районний конкурс творчих  "Молодь обирає здоров'я"

 

        

   

        10 квітня у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва

відбувся районний конкурс творчих звітів та агітбригад "Молодь обирає здоров'я".

 

  

          Це було чудове і корисне дійство - калейдоскоп рекламних сюжетів

за перевагу здорового способу життя!

 

    

 

 

 
Арт-студія «Квітка-Подолянка»  на Фестивалі талантів в «Україні»

з  колекцію «Квіти та денім» 

 

  Арт-студія «Квітка-Подолянка» (керівник Митрошина Тамара) Будинку дитячої творчості Подільського району  6 квітня 2019 року на Фестивалі талантів в «Україні» представила колекцію «Квіти та денім» і посіли ІІ місце у номінації «Театри дитячої та юнацької моди».

 

  

Вітаємо учасників та керівника з успіхом та зичимо подальших творчих здобутків!

 Вперше «GREEN BALL PARTY» у нашому закладі

 

   

     30 березня  у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва відбувся бал «GREEN BALL PARTY» - чудова нагода відродження світських балів, які були популярними в минулому, а сьогодні знову цікаві і модні завдяки своїй доступності, елегантності і красі. Організатори чудового дійства - Будинок дитячої творчості та дитячий театр- студія «KOLESIKO». У програмі яскравого свята: майстер-класи з бальних танців, презентації творчих колективів, лотерея-розіграш, обрання Короля і Королеви - «First couple of the Green ball party» та багато іншого.

  

 

    У святі взяли участь творчі колективи м. Києва: дитячі театри - «Перевтілення», "Апріорі" , «Барвінок», ансамблі - «Співаночка», «Юність» , «Колібрі», арт-студія «Квітка-Подолянка», вихованці Ліцею імені Івана Богуна та інші.   

Хочеться особливо подякувати ідейним засновникам та організаторам Балу - Демчук Олені та Грунечевій Маріі, Ягодці Оксані та Хортовій-Мельчинській Ірині та багатьом нашим педагогам! Адже увесь тиждень у Будинку дитячої творчості активно кипіла робота, для того, щоб учасники та гості занурилися «GREEN BALL PARTY» в атмосферу свята.  Сподіваємося, подібне свято матиме продовження вже цієї осені!

  


Зразковий  Ансамбль "Шанс" привіз І місце із м. Ужгорода

 

     Із 22 по 24 березня Зразковий  Ансамбль "Шанс" взяв участь у VI Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості у місті Ужгород!

  


У конкурсі брали участь старша та середня група! Підтриму в проведенні конкурсу надав Національний Всеукраїнський союз Асоціації танцювального мистецтва та спорту ТМ "Планета мистецтва ". У Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості ансамбль "Шанс" отримав перше почесне місце,

та виступив на Гала - концерті!

Студенти-ювеліри на практиці у нашому закладі

     У березні  студенти ІІІ курсу ДПТНЗ "Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва м. Києва" плідно відпрацювали на базі Будинку дитячої творчості два тижні своєї практики.

   

     Для виконання практики були залучені завідуючі відділами, методисти, психолог, культорганізатор, керівники гуртків декоративно-прикладного напряму. Для проходження практики. інформаційно-методичний відділ надав можливість користуватися методичними матеріалами та документацією   

 

    В рамках діючого Педагогічного осередка закладу практикантам були організовані пізнавальні екскурсіі в культурні мистецькі центри та музеї міста Києва.

Фестиваль-конкурс «Грайлики збираються на Подолі»

імені О.А. Немежанської

  

     20 березня 2019 року в Будинку дитячої творчості відбувся яскравий захід -  Фестиваль-конкурс юних ігротехніків та дитячих ігрових програм «Грайлики збираються на Подолі» імені О.А. Немежанської. Три раунда фестивалю-конкурсу були неймовірно запальними і веселими. Обдаровані,щасливі діти в День щастя продемонстрували свою майстерність, а педагоги ділилися кращим досвідом з  організації змістовного дозвілля.

  

Культорганізатор І. Хортова-Мельчинська змогла зібрати  кращих ігротехніків міста Києва і міста Чернігова та запросила у журі професіоналів.

  

Діти і дорослі, журі та учасники  були у полоні її величності Гри! Наприкінці свята учасники відзначені  чудовими нагородами.

 Вітаємо всіх!   
 

Гала-концерт переможців «Подільські зірочки» 

  

  

     14 березня відбувся  Гала-концерт переможців  районного фестивалю-конкурсу різножанрового напрямку «Подільські зірочки» на базі ЗЗСО №93. Всі учасники фестивалю-конкурсу відзначені дипломами учасників фестивалю, переможці в кожній із номінацій: «інструментальний жанр», «вокал» та «хореографія» отримали нагороди.

  

Вітаємо і радіємо за вас, наші талановиті діти!

Дякуємо ЗЗСО №93 за гостинний прийом учасників Гала-концерту.

    

"Преса лідерів Подолу" взяли бронзу у Фіналі

 

  

Гурток "Преса лідерів Подолу" взяв участь і Фіналі Міського конкурсу Прес-бій редакторів.
І після вікторини, розробки та презентації газети у стилі "калейдоскоп", відповідей на каверзні питання колег із інших редакцій, ми стали переможцями.

   

"Преса лідерів Подолу" отримала ІІІ місце, пройшовши 3 півфінали.
Спасибі командній роботі моїм юним журналістам. І ще раз дякую організаторам чудового заходу: Оксана Гаврилюк та ЮН-ПРЕСУ від КПДЮ. Адже юні журналісти повірили в себе і хочуть брати нові вершини! 

Гурток рукоділля "М`яка іграшка" у фестивалі "Веремія"

 

  


 «Іспанська сюїта» для журі

 

                                                                       

12 березня  у рамках міського фестивалю-конкурсу дитячих творчих театральних колективів закладів освіти міста Києва «Срібне джерело» у Будинку дитячої творчості відбулася вистава театру-студії «KOLESIKO» (керівник Грунічева М.Ю) «Іспанська сюїта».    

Прем'єра в В Школі організаторів дозвілля

 

  

     В Школі організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» знов прем'єра. 
Сьогодні в СЗШ#6 презентували учням 3-4 класів ГПД пізнавально-ігрову програму «Масляна та Колодій запрошують зустрічати Весну». Гуртківці цього разу проявили себе спочатку як дослідники святкування останнього тижня перед Великим постом, потім випробували себе в якості Ведучих та провісників народного свята. 
Під час заходу юні глядачі не тільки дізналися про традиції святкування Масляного тижня в Україні, а й відмовившись на годину від гаджетів, весело та захопливо провели час.

   


А ще слід зазначити, що це була перша програма, в якій вихованці молодшої групи брали участь разом зі старшими "колегами".    

Родинне свято «Дивограйлики»

  

 

 
 

    Напередодні 8 Березня в групах раннього розвитку «Сонечко» пройшло традиційне родинне свято «Дивограйлики». Діти разом з батьками мандрували Будинком дитячої творчості по «творчих станціях», на яких вони весело грали, співали пісень, виконували цікаві завдання, знайомились з народними традиціями святкування Масляної та виготовляли святкові листівки.

 Всім дуже сподобалась гра - діти та дорослі спілкувалися між собою  та збагатилися новим, корисним досвідом.

 
 "Віват, Поділ!"на Фестивалі "Україна збирає таланти"

 

2 березня 2019 року ансамбль ударних інструментів "Віват, Поділ", керівник Мельниченко Т.В., взяв участь у фестивалі "Україна збирає таланти".

    

 
     ІІ місце у Міському конкурсі "Прес-бої фотокореспондентів"

28 лютого, в останній день зими, гурток "Преса лідерів Подолу", керівник Бєляєва А.В., взяв участь у третьому, останньому етапі Міського конкурсу "Прес-бій фотокореспондентів".

     
    

Команда юних журналістів відповідала на питання фотовікторини, робила креативні "селфі" та слухала професійного фотографа Юрія Голубчика.
юні журналісти отримали Диплом і ІІ місце!!!

Дякую за організацію заходу ЮН-ПРЕСУ Палацу дітей та юнацтва та безпосередньо Оксані Гаврилюк.    

«Подільські зірочки» запалюються у нашому равйоні

 

      

     27 лютого 2019 року відбувся заключний раунд районного фестивалю-конкурсу різножанрового напрямку «Подільські зірочки» на базі ЗЗСО №93, яка гостинно прийняла учасників фестивалю: ЗЗСО №№193, 242, 156,93,262,Фінансовий ліцей Подільського району м. Києва. У нас талановиті і дуже талановиті українські діти! Учасники фестивалю-конкурсу вражали своїми чудовими виступами в номінаціях «інструментальний жанр», «вокал» та «хореографія».

 

У березні-місяці відбудеться Гала-концерт. Всі будуть відзначені дипломами учасників фестивалю,та будуть оголошені переможці в кожній із номінацій. Чекаємо результатів!

 «Київ M-Fest» і ми в ньому

 

 Педагоги нашого закладу взяли участь і у Відкритому міському методичному фестивалі закладів позашкільної освіти «Київ M-Fest» (VIII Відкритій міській методичній виставці) 19-22 лютого 2019 року.

Темаою цього року була «Сучасні технології формування життєтворчого простору у  закладі позашкільної освіти»

   

 

       Цікавао та змістовно проходив фестиваль, адже майстер-класи були практичн: "Як підготувати статтю у наукове видання", "Соціальний інтелект, від процесів до зміни", "Успішний виступ - секрети спілкування з аудиторією", Ворк-шоп і "STEM i позашкілля", "Методичний Webквест як форма підвищення професійної компетентності" та багато інших.

21 лютого за програмою VIII Відкритого міського методичного фестивалю «Київ М-F» у Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва відбувся семінар-практикум для юних ігротехніків та їх кураторів «Ігрова програма: від задуму до втілення». Креативність, експромт, експресія та активність учасників перевершила всі очікування присутніх які прибули з різних районів Києва, Чернігова, Маріуполя. Цей захід проводився у рамках підготовки до відкритого районного фестивалю «Грайлики збираються на Подолі» ім. О. Немежанської. Цікавими були екскурсії в залах «Педагогічної виставки» та «Віхи української культури».

  

     

       Відкритий міський методичний фестиваль закладів позашкільної освіти Кyiv-M-Fest (VIII Відкрита міська методична виставка) завершив свою роботу (19-22.02.2019). Науковцями і педагогами закладів позашкільної освіти Києва та України  були представлені  методичні матеріали   на конкурс  з теми  «Сучасні технології формування життєтворчого простору в закладі позашкільної освіти», проведені цікаві,  різноманітні та зорієнтовані  на практичне використання, заходи. Вітаємо  педагогів  А.Бабкову, Л. Галіцину, І.Хортову-Мельчинську, В. Савінова  Будинку  дитячої творчості Подільського району м. Києва, що  активно долучилися до участі у різних номінаціях Фестивалю-конкурсу та були відзначені    Подяками, Дипломами, подарунками.    Дякуємо організаторам за чудову  організацію Фестивалю.


  Генеральна репетиція опери "Турандот" та виступ на сцені Національної опери України

Народного колективу "Дитяча опера", керівники Нехотяєва Н.М. і Коломієць Н.

  

   

 


"Прес-бій дизайнерів" -  ми пройшли далі!

14 лютого 2019 року вихованці гуртка "Преса Лідерів Подолу" брали участь у Міському конкурсі - "Прес-бої дизайнерів". Змагання проходили в Палаці дітей та юнацтва, за ініціативи та організаційної підтримки ЮН-ПРЕСу. Було цікаво та складно водночас. Дякую Ані, Альоні, Богдану, Андрію і Насті за наполегливість і терпіння. Ми отримали Диплом, подарунок та пройшли на третій етап відбору.
Життя варте того, щоб грати та знаходити нові перспективи!    

  
  Виставка творчих робіт "Мій світ" Оксани Ягодки
 Із 1 по 13  лютого у Національному історико-архітектурному музеї «Київська фортеця» відбулося урочисте відкриття виставки картин «Мій світ» Оксани Ягодка.

  

 

Пишаємося нашою колегою, керівником студії дизайну «Мистецький світ» Будинку дитячої творчості Подільського району, лауреата фестивалю народної творчості працівників установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту». Щиросердно вітаємо Оксану Василівну з відкриттям чудової виставки і бажаємо подальшого розквіту її таланту!    "Журналісти Подолу" взяли участь у "Прес-бої кореспондентів"

 

    

24 січня 2019 року в медіа-залі Київського палацу дітей та юнацтва відбувся міський конкурс «Прес-бій кореспондентів»,у якому взяли участь команда від гуртка журналістики Будинку дитячої творчості Подільського району (керівник гуртка,методист Бєляєва А.В.). У програмі конкурсу: журналістська вікторина,інтерактивний батл і нагородження переможців. Наша команда отримала Диплом за креативність! Дякуємо юним кореспондентам і бажаємо їм подальших успіхів!

 
КВЕСТ до Дня соборності України

22 січня 2019 року в Будинку дитячої творчості проведено районний святковий захід у формі квеста-вікторини «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». У програмі квесту: відеофільм «Моя соборна Україна», вікторина «Я знаю..., конкурс малюнків з поетичними назвами про Україну, тести «Славетні українці» та конкурс «Пісенна Україна». Підготували та провели захід педагоги Будинку дитячої творчості разом з Підготували та з представниками Спілки Учнів Подолу «Лідер» . Чудовим подарунком до свята був виступ вихованців Зразкового художнього колективу «Співаночка» та виставка робіт «Київ - столиця Соборної України» вихованців гуртка «Образотворче мистецтво» БДТ.

 
самоврядування шкіл Подільського району. акож хочеться висловити подяку 
Учні 10 класів шкіл Подільського району м. Києва продемонстрували глибокі знання про Україну, її географію, історію, про славетних українців та українські пісні. Всі учасники отримали дипломи відповідно рейтингу за результатами квеста-вікторини. Найвищий рейтинг виявився у команд СШ №17 та спеціалізованої школи №118 «Всесвіт». Вітаємо переможців і всім дякуємо за участь у квесті-вікторині!    

17 січня в Будинку дитячої творчості Подільського району відбулася новорічна зустріч педагогів-організаторів закладів освіти району. Виявилось, що чаювання зі смаколиками наприкінці робочого дня об'єднує та надихає на творчу співпрацю.

 
            

У невимушеній обстановці, ми провели чудові дві години: підвели підсумки за перше півріччя та обговорили участь закладів в масових заходах другого півріччя. Приємним сюрпризом стала інтерактивна програма «Новоріччя. Перезавантаження». Дякуємо всім, хто приєднався до нас.    


14 січня спілка учнів Подолу та гурток "Журналістики"
відвідали  Верховну раду України. 

 

 
 
Спершу померзли в Маріїнському парку, але таки потрапили до самої ради, побачили кулуари, дізналися, що будівля побудована у 1939 році, і що під час війни у неї потрапила авіаційна бомба, але не взірвалася. Зате посиділи на балконі в сесійній залі та зробити симпатичні фото-селфі.
                                                                          
Спасибі організаторам - екскурсії Олексію Коваленко та Громадській раді при Подільській райдержадміністрації за таку можливість.Гурток "Петриківський розпис" взяв участь у благодійному ярмарку.

 

     
У  кінці минулого в школах № 262 та № 6 Подільського району м.Києва проходили благодійні ярмарки. Учні гуртка "Петриківський розпис" теж долучилися до цієі доброі справи.

Діти намалювали невеличкі малюнки, а мені залишилося оформити іх у рамочки з кольорового картону. Зворотній бік цих незвичних листівок з білого картону, що дає можливість написати своі побажання... Новорічні кульки-листівки та тих, хто іх створював, можна побачити на світлинах. 

 

 
  

22  грудня  2018 року вихованці Народного художнього колективу "Дитяча опера" (керівник - Заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, Н. Нехотяєва) Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва подарували передноворічний спалах емоцій і радості всім присутнім на святі у актовій залі.. А потім масовки для дітей провела в холі біля ялинки заслужена артистка України Валентина Гарбуз.

 \

 

                                         Цей день для дітей та їх батьків буде незабутнім та щасливим!    


 Інтерактивна вистава «Новоріччя в Гогвартсі» 

   

21 грудня вихованці старшої групи Школи організаторів дозвілля «СВЯТОСВІТ» провели інтерактивну виставу «Новоріччя в Гогвартсі» для учнів 3-4 класів груп подовженого дня СЗШ#6.

    
Разом з казковим героями глядачі виконували різні фантастистичні завдання аби допомогти дівчинці Мері потрапити на новорічний бал юних чарівників. Прикрасою балу стали музичні забави Наталії Мієдинової, завдяки яким і дітей, і дорослих захопила атмосфера Новоріччя.

Юних артистів прийшли підтримати їх батьки та молодші колеги.     Святий Миколай завітав до груп раннього розвитку «Сонечко»

 

 

21 грудня  2018 року в групи раннього розвитку дошкільнят «Сонечко» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва завітав Святий Миколай, який вітав дітей та батьків з Різдвяними Святами та розважав дітлахів.

 

Малята, одягнені в свої чудові новорічні костюми, веселилися від душі. Панувала атмосфера Різдва і Нового року.

Як чудово, коли батьки разом з педагогічним колективом створюють неповторну, теплу передноворічну атмосферу!

Друзі для друзів!

  

20 грудня у Будинку дитячої творчості відбувся майстер-клас для керівників гуртків декоративно-прикладного напрямку Голосіївського району ''Різдвяна зірка''.

 

           


 Майстер-клас провела Оксана Ягодка, художник, керівник студії "Мистецький світ" Будинку дитячої творчості.

Свято на Миколая для особливих дітей

  

19 грудня у Будинку дитячої творчості пройшло свято для дітей, які потребують спеціальної опіки. Привітав усіх присутніх  заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, Волошкевич В.А.

Комментировать » Комментариев (0)


Нет фотографий