Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

ШКОЛА для НЕБАЙДУЖИХ БАТЬКІВ

 

З 2012 року у рамках проекту «Сімейна медіакультура», що спрямований на допомогу орієнтації сім’ї у сучасному медіа-просторі, почала діяти «Школа для небайдужих батьків».

 

       Адресність роботи школи в цьому році - батьки учнів молодших класів.   Тут за власним бажанням батьки зможуть брати участь:              у «Батьківських толоках» – обговорення тем «Дитина біля телевізора», «Дитина в Інтернеті», «Дитяча агресія і засоби боротьби з нею», «Дитячі емоції», «Комп’ютерно-ігрова залежність», «Сімейне дозвілля – справа серйозна» та багато інших на замовлення батьків;

  •  у роботі арт-терапевтичної сімейної майстерні, що спрямована на гармонізацію стосунків у родині;

 

  •  у «Медіа-клубі» – колективний перегляд і обговорення аудіовізуального матеріалу.

       Куратор роботи «Школи для небайдужих батьків» – канд. психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, доцент кафедри КНУ імені Тараса Шевченка, засновник і президент ГО «Арт-терапевтична асоціація», керівник проекту «Батьківська педагогіка», автор більш як 100 друкованих робіт, в тому числі і досить відомої книги «Учиться никогда не рано» (підручник для небайдужих батьків) – Вознесенська О.Л.

 Науковий керівник спільного з БДТ Подільського району м. Києва проекту „Батьківська педагогіка”, кандидат психологічних наук.

Арт-терапевт, президент ГО „Арт-терапевтична асоціація”, виконавчий директор ГО „Центр екології сім’ї”, сімейний психотерапевт, стаж науково-дослідницької роботи більш ніж 15 років в Інституті соціальної та політичної психології Академії педагогічних наук України, Стипендіат Кабінету Міністрів України як молодий вчений, Почесна грамота Міністерства Освіти та Науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність.Доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Автор більш ніж 100 друкованих праць в науковій та науково-популярній літературі. Експерт редакції „Женского журнала здоровье”.

 До роботи школи залучаються провідні фахівці-психологи.  

 

Наші координати:  е-mail: voznesenska@gmail.com

Комментировать » Комментариев (0)