Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

СІМЕЙНА АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНА МАЙСТЕРНЯ

 

Шановні батьки,

Запрошуємо вас та ваших дітей взяти участь у заняттях

«СІМЕЙНОЇ АРТ-ТЕРАПЕВТИЧНОЇ МАЙСТЕРНІ».

 

Заняття з арт-терапії  проходитимуть щопонеділка

Потурбуйтеся про себе – приходьте емоційно відпочити.

Турбота про себе – запорука Вашого здоров`я.

Для батьків із 10:40 – 11:20

 

Ви отримаєте та закріпити емоційний контакт із Вашими дітьми,

а це є запорука розуміння та гармонії.

Для Вас та Ваших дітей:

12:10 -13:10

 

Програма занять орієнтована на сім'ї із дітьми молодшого шкільного віку. Заняття передбачають спільну участь батьків та дітей.

У програмі майстерні: Новорічний карнавал, українські писанки, витинанки, виготовлення колажів, листівок, робота із фарбами, пластичними матеріалами та ще багато цікавого.

Заняття спільною творчістю сприяють гармонізації сімейних стосунків, згуртуванню сімей. Формування базису довірливих та дружніх дитячо-батьківських стосунків, взаєморозуміння членів сім'ї до початку підліткового віку зменшує ризик появи дитячо-батьківських конфліктів у подальшому. Гармонійні стосунки між батьками та дітьми, є одним із факторів профілактики появи різноманітних залежностей у підлітків.

 

Завдяки спільним заняттям у сімейній арт-терапевтичній майстерні, ви, шановні  батьки, можете більше дізнатися про світ дітей, про те, що їх хвилює та є важливим для них, і як можна їм допомогти впоратися з проблемами,  творчо відпочити.

 

Заняття спільної творчістю разом із батьками є корисними для дітей, адже:

  • вони отримують можливість за допомогою образотворчих матеріалів вільно висловлювати свої почуття та потреби (для дітей молодшого шкільного віку висловлення своїх почуттів через малюнок є природнім, їм не завжди вдається підібрати слова, щоб точно висло­вити свої думки та почуття, а за допомогою образотворчих матеріалів їм це легше зробити).
  • Діти поглиблюють свій досвід роботи в колективі як з ровесниками так і з дорослими в атмосфері взаємної симпатії, готовності до співпраці та взаємодопомоги, що сприяє розвитку навичок партнерського співробітництва та навичок конструктивної комунікації дітей;
  • Діти відчувають себе емоційно ближчими до батьків; досвід спільної художньої творчості сприяє згуртуванню сімей.
  • Підтримка, яку діти отримують від батьків в процесі творчої взаємодії, сприяє корекції самооцінки дітей. Підтримуючи творчі ідеї дітей, батьки допомагають дітям ствердитися в ролі активних творців зовнішнього предметного світу, що є дуже важливим в їх подальшому житті.
  • Спільні творчі заняття також сприяють розвитку творчих здібностей, фантазії та розвитку індивідуальності, формуванню естетичного смаку дітей.

Психолог Будинку дитячої творчості, Галіцина Людмила Вікторівна - арт-терапевт, Відмінник освіти України, член правління та керівник осередку Київської області ВГО "Арт - терапевтична асоціація"

 

 

Нет фотографий