Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

 

23 квітня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся XV ювілейний міський фестиваль юних ігротехніків та ігрових програм «Гостинна Україна».


Ідея проведення фестивалю "Гра скликає друзів" належить «метрам гри» Олені Немежанській (Подільський будинок дитячої творчості) та Людмилі Бодні (Київський Палац дітей та юнацтва), які виховали не одне покоління талановитих педагогів, акторів, аніматорів.

 
Фестиваль збирає юних ігротехніків, які зберігають та відроджують кращі традиції організації корисного та змістовного дозвілля дітей і підлітків та з задоволенням діляться досвідом, знаходять нові форми ігрової діяльності.
Подільський район представляли вихованці Школи організаторів дозвілля "СВЯТОСВІТ" Будинку дитячої творчості, заняття якої проходять на базі ЗНЗ № 6. 

 

Цього року вони подарували гостям Фестивалю два ігрових майданчики "До бабусі на гостини" (учасники: Купенко Юлія, Левчин Мар'яна, Ілляшевич Мирослава, Хребтань Анастасія, Корольова Вероніка, Мельчинська Ангеліна) та "На шляху до Смарагдового міста" (учасники: Метельський Олексій, Федорченко Дарина, Скуз Діана, Петров Михайло, Яківець Влад).

                              

Діти та дорослі з радістю брали участь в іграх, співали пісень, копіювали рухи, знайомилися з сімейними традиціями. 

                  
Приємною несподіванкою для учасників Фестивалю стали отримані нагороди:

два дипломи, кубок, медалі, а Метельський Олексій та Левчин Мар'яна отримали ще й символічні подарунки від Київського Палацу дітей та юнацтва, як одні з найяскравіших учасників Фестивалю.  

  


Наші подоляни на конукрсі читців у Національному музеї Тараса Шевченка 

    

17 березня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулося свято талановитої молоді м. Києва – ХV міський конкурс читців поезії, присвячений творчості видатного українського поета Т.Г. Шевченка.

     У конкурсі взяли участь найобдарованіші учні з усіх районів нашої столиці. Серед них були переможці районного етапу Голодович Кирило - учень 9-го класу СШ № 124, який читав уривок з поеми "Сон" та Заблоцька Анна - учениця 8 класу СЗШ № 93, яка прочла вірш "Титарівна".

     Їх виступи вразили своєю емоційністю та глибиною розуміння генія Великого Кобзаря.

    Кирило і Анна були нагороджені Грамотами учасників ХV міського конкурсу читців поезії Т.Г. Шевченка та цінними подарунками від Управління освіти Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації та Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

   А Кирило був відзначений особливим подарунком від Національного музею Тараса Шевченка.

 

 

 

впишите название