Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 
ДОБРОГО ДНЯ

Українське бароко

 

Вихованці Будинку дитячої творчості  відтворили

українське бароко.

 

Із 22 по 28 січня 2015 року у галереї «Дім Миколи» Київського Палацу дітей та юнацтва проходила  міська виставка-конкурс декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Віхи української культури» Українське бароко.

Тема «Українського бароко» є досить цікавою але і складною водночас. Педагоги нашого закладу інформацію збирали із різних джерел - консультувались у спеціалістів, працювали у бібліотеках, ходили на тематичні екскурсії до Національного музею історії України та Музею українського народного декоративного мистецтва України

Глядачам свої роботи представили  колективи Будинку дитячої творчості Подільського району, які передали та відтворили Українське бароко у різних стилях та різними засобами - у живописі, кераміці, одязі, прикрасах та інших формах.

Студія дизайну «Мистецький світ» (керівник Ягодка О.В.) представила композицію «Берегині»(техніка сінопластика), які складаються із трьох фігур та символізують триєдність світу і виконуються охоронну функцію. Також, вихованці студії створили народний дівочий костюм із намистом та вінком, який відтворений за малюнками періоду бароко.

 

Колективна робота «Провісники весни», «Вінок» та «Намисто»  від зразкової студії «Етнофлористики» (керівник Вавілова С.О.) відображає ідею незламного людського духу, що прагне добра, миру та краси. Технічні прийоми та матеріали перегукуються із орнаментикою доби бароко.

Гурток кераміки  (керівник Онкович Я.Д.) презентував  тарелі та пласти із зображенням церков, які були відтворені за історичними репродукціями періоду бароко, над створенням робіт працювали і старші і молодші вихованці колективу.

 

Студія образотворчого мистецтва (керівник Бойко В.М.) передала тему, над якою так довго працювали, представивши глядача вісім робіт, яскраво та ретельно добираючи кольори,  завдяки малюнку в техніці гуаш, туш, сепія.

 

А вихованці гуртку «Майстерня рукоділля» (керівник Куріцина Н.В.) презентували цікаві творчі роботи  «Дерево у стилі бароко» та «Дерево роду» відтворені на тканині за допомогою вишивки  стрічками  та бісером.

 

 Гурток живопису (керівник Бережна Н.І.) зобразив українське бароко на семи полотнах назвавши їх «Покровська церква на Подолі», «Перлина Старокиївської гори», «Морозний ранок», «Вишивальниця»  та інші. Вихованці гуртка ретельно добирали кольори, які були характерні для даного періоду.

Студія перукарського мистецтва (керівник Проць І.М.) подав три панно під назвою «Літо, Осінь, Зима в образах молодиць українського бароко», яке створила вихованка Борщик Катерина у техніці солоного тіста із  фурнітури, тканин, стрічок.

 

 Гурток «Текстильний дизайн та моделювання одягу» (керівник Мітрошина Т.Г.) презентував дівочий та жіночий одяг «Дівчина - маків цвіт» та «Святкове вбрання».

Колективна робота від гуртка «Інтерє`рна лялька» (керівник Єлісєєва І.Г.) створив оргінальні ляльки з пишними формами та яскравими кольорами, які характеризують період українського бароко.

 

 

 

Комментировать » Комментариев (0)