Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

Професійне зростання педагогів Будинку дитячої творчості

 

 

Фестиваль «Чисті роси» в Подільському районі

 

07 квітня у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» відбувся звітний концерт дитячих  творчих колективів закладів освіти Подільського району міста Києва у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Юні артисти презентували глядачам прекрасний калейдоскоп дитячих виступів. Атмосфера на сцені була надзвичайно творчою, душевною та теплою.

Вельмишановне журі високо оцінило виконавську майстерність юних талантів і копітку наполегливу працю педагогів. 

 

Життя стає щасливішим і світлішим, коли талановиті та щасливі діти з'являються на сцені.

 


Триває виставка унікальних дитячих робіт  студії «Етнофлористика»

        Розпочалася виставка унікальних дитячих робіт  студії «Етнофлористика» на підтвердження звання «Зразковий художній колектив» Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва.  Колектив створений у 1997 році, керівник студії,  Вавілова Світлана Олександрівна, розвиває у  вихованців творчі здібності,  привчає до практичного освоєння різних видів традиційних ремесел, навчає етнографічного напряму в сучасній флористиці.

    

Роботи виконані із сухоцвітів, висушених плодів та овочів, декоровані та витримані в українському етнографічному стилі.

-               На виставці Ви можете побачити  дівочий куточок із власноруч виготовленими вінками Лівобережної та Правобережної  Київщини,  та «Світилком» -  композиції-стилізації весільного букету української дівчини, намиста. Це і дитячий куточок із іграшками  та сувенірами-оберегами: віночками, косами, постоликами, щітками, підковками, драбинками. Чудові  великодні та новорічні композиції, гобелени та текстильні композиції. Святкова флористика та декоративні роботи виконані у європейському стилі.

     

Студія є експериментальною лабораторією по розвитку і збереженню етнографічного напряму в українській сучасній флористиці та багато років співпрацює з Академією флористики.

За час існування студія «Етнофлористика» брала участь у багатьох виставках декоративно-ужиткового мистецтва, що проходили в м. Києві. Є лауреатом міської виставки дитячої творчості з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Чисті роси» та учасник міського проекту «Віхи української культури». Кращі роботи вихованців було представлено на щорічному Дні дитячої творчості в Музеї народної архітектури та побуту України, в Музеї українського народного декоративного мистецтва, Музеї Гетьманства.

Завітайте до нас на виставку студії «Етнофлористика»  і ми вас здивуємо, яка триватиме до 1 травня.  Ви отримаєте естетичне задоволення, поринете у самобутній світ дитячої фантазії, відтвореної із дуже крихких природних матеріалів та  направленої майстерною рукою керівника Вівалової Світлани Олександрівни. Чекаємо вас на першому поверсі у Виставковому залі до 1 травня. 

 

Концерт  Зразкового художнього колективу

 дитячого естрадного ансамблю  «Шанс» 

У  переповненому залі Будинку дитячої творчості  5 квітня 2016 пройшов концерт на підтвердження звання Зразковий художній колектив дитячого естрадного ансамблю «Шанс».  На розсуд вельмишановного журі було представлено багато нових композицій:  «Побажання», «Фіалочки»,  «Буковель», попурі англійською мовою пісень Елвіса Преслі та інші. Репертуар колективу «Шанс» цікавий та різноманітний, адже з ним співпрацюють такі сучасні  поети та композитори як Сергій Берендсон,  Микола Щур, Володимир Веклич, які були присутні на святковому концерті.

  

Колективу  вже понад 20 років, його засновник, Чистота Світлана Миколаївна, яка, на жаль, рік тому пішла від нас, взяла за основу девіз: «Шанс - це шанс для кожної дитини спробувати стати маленькою зірочкою».

  

Зразковий художній колектив дитячий естрадний ансамбль «Шанс» є багаторазовим учасником різних концертів, лауреат та дипломант Міжнародних та Всеукраїнських  конкурсів та фестивалів. Керівники колективу Жучкова Г.Ю., акомпаніатор Асанова Г.В., хореограф-постановник Доброзій О.  вчать  своїх  вихованців  не лише музиці, вокалу та хореографії, але й добру та патріотизму. Адже діти виступають із концертами перед ветеранами війни та їх родинами, співробітниками МНС Подільського району, неодноразово давали концерти для переселенців та багатодітних сімей,  відвідували під час свят Будинок людей похилого віку.

Бажаємо Зразковому художньому колективу естрадному ансамблю «Шанс» нових злетів та підйомів, талановитих і творчих дітей, наснаги та енергії  для нових концертів та підйому до музичних вершин. 

  


 

Будинок дитчої творчості  на Сьомій Міжнародній виставкці

«Сучасні заклади освіти»

 

17–19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва триває головна подія освітньої галузі України — Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Організатор — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участю Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

 

Кремень  Василь Григорович

Виставкаоб’єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів, надала можливість обмінятися досвідом, думками, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. У програмі:науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи, рейтинговий виставковий конкурс, конкурси в тематичних номінаціях.

Серед учасників виставки — Асоціація позашкільних навчальних закладів України, створена в листопароку.Сьогодні вона об’єднує 61 позашкільний навчальний заклад з 19 регіонів України.

 

 

Мета Асоціації — збереження та розвиток позашкільної освіти в Україні, представлення інтересів закладів у державних і виконавчих органах, інформування громадськості про діяльність позашкільних навчальних закладів, пропаганда кращого досвіду їхньої роботи.

Асоціація позашкільних навчальних закладів України — колективний член Європейської асоціації установ неформальної (позашкільної) освіти дітей та молоді (EAICY), штаб-квартира якої знаходиться в Празі; один із засновників газети «Позашкілля», що виходить друком з 2007 року.

Сьогодні члени Асоціації беруть активну участь в обговоренні законопроекту «Про освіту», основним своїм завданням вбачаючи не тільки збереження системи позашкільної освіти, а й подальший сучасний її розвиток в інтересах дитини, родини, держави (https://m.facebook.com/apnzu Асоціація позашкільних навчальних закладів України).

Тому, на наш погляд, так важливо через презентацію своєї діяльності показати місце та значення позашкільної освіти в системі освіти України.

На виставці 16 позашкільних навчальних закладів (членів Асоціації з восьми регіонів України) презентували свої здобутки в тематичній номінації «Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позанавчальний час».

 

Асоціацію позашкільних навчальних закладів України нагороджено «Золотою медаллю». Дипломами «За презентацію і впровадження педагогічних інновацій у національно-освітній простір» нагороджено:

  1. Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва (директор Вороніна Люсьєна Борисівна).
  2. Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва (директор Левченко-Гаптенко Галина Олександрівна).
  3. Будинок дитячої творчості Шевченківського району м. Києва (директор Манчак Людмила Леонідівна).

Досвід цих позашкільних навчальних закладів висвітлено на сторінках спеціального випуску газети «Міст-М» Київського Палацу дітей та юнацтва.

18 березня в рамках програми виставки відбулась організаційно-діяльнісна гра «Клубок думок» за темою «Перспективи розвитку інклюзивної освіти в позашкільних навчальних закладах: проблеми, пошуки, рішення». Це новий проект, покликаний об’єднати зусилля позашкільних та інших навчальних закладів, наукові установи, соціальні служби для сімей, дітей та молоді, центри соціальної реабілітації, асоціації та фонди в створенні умов освіти, соціалізації, цікавого дозвілля для дітей з особливими потребами та їхніх сімей.

   Добровольська Оксана Миколаївна
Наші подоляни на конукрсі читців у Національному музеї Тараса Шевченка 

    

17 березня 2016 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулося свято талановитої молоді м. Києва – ХV міський конкурс читців поезії, присвячений творчості видатного українського поета Т.Г. Шевченка.

     У конкурсі взяли участь найобдарованіші учні з усіх районів нашої столиці. Серед них були переможці районного етапу Голодович Кирило - учень 9-го класу СШ № 124, який читав уривок з поеми "Сон" та Заблоцька Анна - учениця 8 класу СЗШ № 93, яка прочла вірш "Титарівна".

     Їх виступи вразили своєю емоційністю та глибиною розуміння генія Великого Кобзаря.

    Кирило і Анна були нагороджені Грамотами учасників ХV міського конкурсу читців поезії Т.Г. Шевченка та цінними подарунками від Управління освіти Шевченківської районної у м.Києві державної адміністрації та Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

   А Кирило був відзначений особливим подарунком від Національного музею Тараса Шевченка.

 

 


                                  

 «Грайлики на  Подолі».

У березні пройшов районний фестиваль дитячих ігрових програм 

16 березня Будинку дитячої творчості   Подільського району панувала святкова атмосфера -  в актовій залі зібрались учасники традиційного районного свята "Грайлики на Подолі".

         В цей день команди ігротехніків представили глядачам дитячі ігрові програми:

"Танцюють всі"СЗШ № 93 (куратор - Кукіна Інна Олександрівна)

"Не сиди-нумо до гри" - Ліцей № 100 "Поділ" (куратор - Корбуль Ірина Борисівна)

"Танцюй з нами" СЗШ № 45 (куратор - Фільграф Світлана Анатоліївна)

"Ігрова вітальня" - Школа організаторів дозвілля "СВЯТОСВІТ"-учні СЗШ № 6 (куратор - Хортова-Мельчинська Ірина Петрівна)

         Протягом двох годин в залі не затихала музика і лунав веселий сміх: діти разом з дорослими поринули у чудовий світ Гри.

         Наприкінці свята команди-учасники були відзначені пам'ятними Дипломами, і отримали запрошення до участі в Міському фестивалі дитячих ігрових програм "Гра скликає друзів", який відбудеться 23 квітня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва.

         Сьогоднішнє свято ще раз переконливо довело, що в комп'ютерний вік саме  Гра є найважливішим чинником соціалізації дітей, і тільки доцільне використання сучасних технологій сприяє культурному дозвіллю та розширенню сфери включення учасників в різні види ігрової дії. 

 

 

 

 

 

  "Ігрова вітальня" - Школа організаторів дозвілля "СВЯТОСВІТ"-учні СЗШ № 6

"Ігрова вітальня" - Школа організаторів дозвілля "СВЯТОСВІТ"-учні СЗШ № 6 


 

Районна виставка  дитячого малюнку "Моя Україна"

ЗНЗ Подільського району

 

  

  

 


 Тренінг-практикум "Запобігання психологічному насиллю та методи протистояння" для пcихологів шкіл та ДНЗ району

провів психолог БДТ Савінов В.В.

 

 

          Савінов Володимир проводить тренінг для психологів

 

        

          

 

 


Відбувся святковий концерт для багатодітних родин

                   

                             

 

   

                               

 

 

 

Свято для дітей-переселенців із зони АТО

     

     

  

Будинок дитячої творчості спільно з Товариством Червоного Хреста Подільського району провів благочинну акцію – свято для дітей-переселенців із зони АТО. До нас завітали діти із чотирьох шкіл Подільського району – СШ № 6, СШ № 3, СШ № 19 та СШ № 124.  Наш заклад підготував справжнє новорічне  свято, у якому діти брали участь у різних конкурсах і отримували призи від ведучої Снігуроньки. А  зразкові колективи «Юність», «Колібрі» та  «Дитяча опера»  презентували святкову програму, після якої представникиТовариства Червоного Хреста Подільського району вручило школярам подарунки.

 

 

 

Виставка   "МІЙ  маленький оберіг"

 

 

 

 

Цікава робота Замотаєвої Варвари під назвою "Ікона Божої Матері"

виконана у техніці витинанки.

Як розповіла Варвара,  автор оберегу: «Ікона Божої Матері здавна є чудодійним християнським оберегом для кожної  української родини. Для нашої родини ця ікона також стала оберегом, оскільки ми привезли її до Києва з Донецька, де проживали раніше. Мої батьки вважають, що цей оберіг допоміг нам уникнути неприємностей під час переїзду та оберігає нашу родину зараз. А я вірю, що роботи

Комментировать » Комментариев (0)


Нет фотографий