Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Будинок дитячої творчості на Подолі.
Телефоны:425-35-95
8 (044) 425-32-88
Впишите текст,
например слоган!
Головна
 
Афіша місяця
 
Дирекція
 
Відділ декоративно-прикладного та образотворчого мистецтваа
 
Інформаційно-методичний відділ
 
Центр масово-дозвіллєвої роботи
 
Психологічна служба
 
Спілка учнів Подолу "Лідер"
 
Школа раннього розвитку "Сонечко"
 
Гуртки різного напряму
 
Професійно зростаємо
 
Досягнення. Успіхи. Перемоги.
 
ІНФОРМУЄМО ГРОМАДУ та Безпека життєдіяльності
 

АРХіВ НОВИН


 

 

«Україна збирає таланти» 

разом із ансамблем "Віват, Поділ"

  

 

Навчальний рік на стадії завершення. Для ансамблю ударних інструментів "Віват, Поділ!" під керівництвом Тараса Мельниченка був яскравим, багатограннм та успішим. Ансамбль був активним у конкурсах, благодійних концертах та  Гала-концертах переможців та лауреатів  на  важливих заходах м. Києва. Вітаємо неодноразового лауреата багатьох міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів та зичимо подальших успіхів!

На світлинах «свіжі новини» – участь ансамблю 21.04. 2018 у фестивалі «Україна збирає таланти» в універмазі «Україна».Районний етап міського конкурсу  "Юних пожежних" 

 

   

 

 

У Будинку дитячої творчості 11 квітня  команди КВК з 18 шкіл Подільського району м. Києва створили святковий настрій. Всі творчо і весело пропагували правила пожежної та техногенної безпеки та здоровий спосіб життя. Найкращі з найкращих були нагороджені Кубками, Грамотами, Дипломами,солодкими призами. Бажаємо всім подальших успіхів!Творча співпраця ансамблю "Віват, Поділ"  

та ансамблю домристів музичної школи № 11

 

 

10 квітня на Софіївській площі у рамках проекту «Pisanka Art Fest 2018» відлунало привітання від лауреатів І премії VI Міжнародного конкурсу імені Євгена Станковича - ансамбль ударних інструментів «Віват, Поділ!» Будинку дитячої творчості Подільського району та ансамблю домристів музичної школи № 11 Шевченківського району

 
Нашi «Сонечка» на  виставці «Сонячний Великдень» 

              

Вихованці груп раннього розвитку «Сонечко» Будинку дитячої творчості Подільського району відвідали виставку «Сонячний Великдень» у  Центрi Української Культури та Мистецтва,

а для своїх батьків підготували творчу виставку писанок.  

    

 

 

  Ансамбль сучасного спортивного танцю «Колібрі»

                                                      

   

     

 
                   
   Ансамбль сучасного спортивного танцю «Колібрі», керівник Маслова Людмила,  Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва  02 квітня підтверджував своє почесне звання "Зразковий художній колектив" у Музичному театрі. Вихованці на концерті показали високу майстерність танцю, рівень фізичної підготовки, художній смак та натхненність і любов до рідного Києва, України.    
 
  

За це велика вдячність батькам, педагогам та художньому керівнику ансамблю Людмилі Масловій. Бажаємо колективу ансамблю сучасного спортивного танцю подальших успіхів і натхнення на творчість!"Віват, Поділ" у фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької  творчості «Україна»

                        
24 березня  ансамбль ударних інструментів «Віват, Поділ!» (художній керівник Тарас В’ячеславович Мельниченко) Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва взяли участь у фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Україна» збирає таланти». За виконання танцю Адама Хачатуряна «Лезгінка» з балету «Гаяне» (соліст Олексій Кислий) колектив ансамблю посів І місце у номінації «Інструментальний жанр».
      
Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!

                                                     

   

«Квітка-Подолянка»  на Арт- фестивалі «Веремія» 


                                          

               24 березня вихованці гуртка «Моделювання одягу» арт-студії «Квітка-Подолянка» Будинку дитячої творчості Подільського району показали колекцію сучасного дівочого одягу «Подільські вихованки»  (автор,  педагог Мітрошина Тамара Геннадіївна) на Арт- фестивалі «Веремія» у КПДЮ.

 

 

 

Яскравий фестиваль юних ігротехніків та дитячих ігрових програм

«Грайлики збираються на Подолі» імені Олени Аркадіївни Немежанської

       

 

21 березня  на базi  Будинку дитячої творчості з метою формування та розвитку ігрової культури у дітей, використання гри для організації змістового дозвілля підростаючого покоління традиційно відбувся Відкритий районний фестиваль юних ігротехніків та дитячих ігрових програм «Грайлики збираються на Подолі» імені Олени Аркадіївни Немежанської.

      

У фестивалі взяли участь юні ігротехніки закладів загальної середньої освіти №№ 34, 63, 100, 193, фінансового ліцею, школи організаторів дозвілля «Святосвіт» БДТ та їх педагоги. Цього року до участі в Фестивалі приєднались команди ігротехніків Дарницького та Деснянського районів. Підтримати колег також прийшли культорганізатори міських закладів позашкільної освіти.

Майстерність команд оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли провідні фахівці позашкільних установ міста Києва, що спеціалізуються на роботі з організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва.

 

 

Наприкінці виступів відбулася церемонія урочистого нагородження. І місце розділили між собою команди Дитячо-юнацького центру Дарницького району, ЗЗСО № 119 Деснянського району та ЗЗСО № 193 Подільського району. Також члени журі відзначили окремих ігротехніків в номінації «Глядацька симпатія» та «Зірка Фестивалю». Всі команди одержали Дипломи відповідного ступеню, всі учасники отримали пам’ятні подарунки, а куратори ігрових програм відзначені Почесними грамотами районного управління освіти за збереження найкращих традицій гри, сприяння розвитку і поширенню ігрової культури.

 
Показ дитячої та юнацької моди в універмазі "Україна"

 

17.03. 2018 року в приміщенні універмагу «Україна» («Планета дітей») відбувся Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Україна збирає таланти». У номінації «Театр дитячої та юнацької моди» взяли участь 208 дітей Києва. Глядачі  отримали велике задоволення від усіх 27 номерів-колекцій

  

 серед яких чудово виглядала і колекція «Українські мотиви в театралізованому та сучасному дівочому одязі» у виконанні  Арт-групи «Квітка Подолянка» Будинку дитячої творчості Подільського району, художній керівник Тамара Мітрошина.

Молодці!   Ми радіємо і пишаємося вами!


15.03. 2018 року відбувся районний конкурс інсценізацій українських казок на сучасний лад, у якому взяли участь учні 1-7 класів закладів освіти Подільського району м. Києва. Всі інсценізації казок були неймовірно смішними і повчальними для дітей! Діти були динамічними, креативними і навіть іноді здавалося, що вони додають щось до ролі своє,

а  не запропоноване педагогами!

  

Але найкращими серед кращих була інсценізація казки ЗЗСО №262 – І місце,

ЗЗСО № 242  – ІІ місце,

ЗЗСО № 6 -  ІІІ місце.

  

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конкурсу, що подарували своїми інсценізаціями чарівність і мудрість української казки! Подяка колективу ЗЗСО № 242 за теплу казкову зустріч!

 


Пройшов районний етап Міського конкурсу читців поезій Т.Г.Шевченка

 

     

З метою вивчення, збереження, популяризації творчої спадщини українського письменника Т.Г.Шевченка 5 березня на базі СШ № 193 відбулося традиційне районне свято «У вінок Кобзареві».

В рамках свята було проведено районний етап Міського конкурсу читців поезій Т.Г.Шевченка.

 

  

У конкурсі взяли участь найобдарованіші учні з 12 шкіл району. Перше місце посіли учень 9-го класу СЗШ № 63 Ковальчук Артем, який виконав вірш Ліни Костенко «Кобзарю» та  учень 7-го класу СШ № 124 Безкровний Микола, який читав вірш «Мені однаково…».  Їх виступи вразили своєю емоційністю та глибиною розуміння генія Великого Кобзаря.

   

          Прикрасою свята стали виступи вихованців хореографічного ансамблю «Гроно» СШ № 193 та поетичний спів учениць гімназії № 19 «Межигірська
Цікавий семінар-практикум «Ігрова діяльність в освітньому просторі нової української школи»

В рамках підготовки до відкритого районного Фестивалю-конкурсу юних ігротехніків та дитячих ігрових програм «Грайлики збираються на Подолі» імені О.А. Немежанської для його учасників та педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Подільського району  м. Києва 28 лютого 2018 року в Будинку дитячої творчості було проведено семінар-практикум «Ігрова діяльність в освітньому просторі нової української школи».

    

Нет фотографий
Наполнение контентом 1...